SIDEBOARD, 1960/70-tal.

SIDEBOARD, 1960/70-tal.
2705085. SIDEBOARD, 1960/70-tal.

Teak. Fyra lådor med två skjutdörrar. Längd 182 cm, bredd 42 cm, höjd 77 cm.

Repor, märken förekommer. Fanérbortfall på låda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 237