VAS OCH VINKARAFF, glas, 1900-tal.

270482. VAS OCH VINKARAFF, glas, 1900-tal.

Slipad dekor. Höjd ca. 35-40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 571