ETT FORMICA TOPPAT KÖKSBORD.

ETT FORMICA TOPPAT KÖKSBORD.
2704815. ETT FORMICA TOPPAT KÖKSBORD.

på avsmalnande ben, höjd 77cm, bredd 91cm, djup 54cm, förlängd 90.5cm.

allmänt slitage, repor och scuffs på grund av användning, lådan är mycket stel, skador på toppen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 379