FAT OCH LYKTA, trä, allmoge, 1800-tal.

270474. FAT OCH LYKTA, trä, allmoge, 1800-tal.

Fat, diameter ca. 26 cm.
Lykta, höjd 45 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fat, diameter ca. 26 cm.
Lykta, höjd 45 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 809