KARMSTOLAR (3), JOC, Vetlanda, 1980-tal.

270409. KARMSTOLAR (3), JOC, Vetlanda, 1980-tal.

Klädsel i mocka. Rygghöjd 92,5 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 567