SKRIVBORD, nyrenässans, 1800-talets slut.

270400. SKRIVBORD, nyrenässans, 1800-talets slut.

Längd 100, bredd 51, höjd 76,5 cm.

Slitage, repor och fanerskador, renoverad och kompletterad bla. senare skivklädsel.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 520