STENGODSFÖREMÅL, 3 delar, Gunnar Nylund och Carl Harry Stålhane, Rörstrand, signerade.

270378. STENGODSFÖREMÅL, 3 delar, Gunnar Nylund och Carl Harry Stålhane, Rörstrand, signerade.

Tekanna och skål, Carl Harry Stålhane.
Skål, Gunnar Nylund.
Höjd ca. 4,5-16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skål, Gunnar Nylund.
Höjd ca. 4,5-16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 855