BOKSKÅP, Karl-Johan, 1800-talets mitt.

270365. BOKSKÅP, Karl-Johan, 1800-talets mitt.

Björk.
Glasad överdel med invändiga hyllplan.
Ca. längd 114, bredd 48, höjd 216 cm.

Slitage, repor, slagmärken. List lös. Spricka i glas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 967