RING, silver och turkoser, ev Brasilien.

2703367. RING, silver och turkoser, ev Brasilien.

Ringstorlek 17,5 cm. vikt 23 gram.

Gott bruksskick, smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 448