Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vattenfall, konturetsning färglagd akvarell, gouache. Johann ludwig (Louis) Bleuler.
270286. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vattenfall, konturetsning färglagd akvarell, gouache. Johann ludwig (Louis) Bleuler.
Utvalt av våra föremålsexperter
34 x 53 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
34 x 53 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gästriklands Auktionskammare
735