OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vattenfall, konturetsning färglagd akvarell, gouache. Johann ludwig (Louis) Bleuler.

270286. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Vattenfall, konturetsning färglagd akvarell, gouache. Johann ludwig (Louis) Bleuler.

34 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 908