PARTI GULDSKROT, 18k guld, vikt ca 5 gram.

27028. PARTI GULDSKROT, 18k guld, vikt ca 5 gram.

Vissa med stenar.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vissa med stenar.

Skador, slitage.

Antal besök: 722