FLEISCHMANN 2 tågsatser med lok 335 och 320, vagnar och räls. Originalkartonger.

270253. FLEISCHMANN 2 tågsatser med lok 335 och 320, vagnar och räls. Originalkartonger.

Skala 0 likström.

Skador och slitage. Loken fungerar men behöver översyn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skala 0 likström.

Antal besök: 691