LJUSSTAKAR, ett par, glas, sannolikt Reijmyre, 1900-tal.

27023. LJUSSTAKAR, ett par, glas, sannolikt Reijmyre, 1900-tal.

Rubinrött glas, höjd ca 18 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 137