KAFFESERVIS, 40 delar, "Linnea" Hackefors, 1960-tal.

270235. KAFFESERVIS, 40 delar, "Linnea" Hackefors, 1960-tal.

10 Kaffekoppar
11 Kaffefat
11 Assietter
Gräddkanna
Sockerskål
2 Ljusstakar
Vas
Skål
Bladformat fat
Kakfat.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 Kaffekoppar
11 Kaffefat
11 Assietter
Gräddkanna
Sockerskål
2 Ljusstakar
Vas
Skål
Bladformat fat
Kakfat.

Åldersslitage.

Antal besök: 2 753