GUILLAUME VAN BEVERLOO, "CORNEILLE". Utan titel.

2702257. GUILLAUME VAN BEVERLOO, "CORNEILLE". Utan titel.

Screentryck
Signerad och numrerad 84/250
90x63 cm

Gjord för ”Olympic Centennial Suite” och publicerad av Centennial Editorial (Martí March) i Barcelona 1992. Referensbibliografi: Bibliografi: M. Basso och C. Durán-Basté, ”Olympic Centennial Suite: 50 Grands Peintres”, Lausanne, Musée Olympique, 1994; ”Olympic Centennial Suite: contemporary graphic work”, Málaga, Malagas provinsråd, Kultur- och utbildningsområde, 1997.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Screentryck
Signerad och numrerad 84/250
90x63 cm

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 306