BORDSLAMPA, Frandsen, Danmark.

2702169. BORDSLAMPA, Frandsen, Danmark.

Metall. Svängbar arm.
Total höjd ca 68 cm med skärm.

Bruksslitage, repor. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall. Svängbar arm.

Antal besök: 487