GLASSERVIS, 37 delar, Monica Bratt, Reijmyre.

270200. GLASSERVIS, 37 delar, Monica Bratt, Reijmyre.

9 st vinglas 8 st sherryglas, 8 st snapsglas, 12 st selterglas (2 olika varianter).

Bruksslitage, smärre nagg, smärre tillverkningsdefekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 791