BICKSON CHINTEMA. Skulptur, stengods, signerad.

2701921. BICKSON CHINTEMA. Skulptur, stengods, signerad.

Höjd 17,5 cm.

Avslag och märken, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17,5 cm.

Antal besök: 176