INDUSTRILAMPA, 1900-tal.

270166. INDUSTRILAMPA, 1900-tal.

Skyltmärkt: "TYP RO 430, ROSHAMNS MEK. VERKSTAD" Diameter ca 44,5 cm.

Slitage, senare bemålning, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 653