GLASSERVIS, 34 delar, Christineholm, 1900-tal.

270142. GLASSERVIS, 34 delar, Christineholm, 1900-tal.

13 Vinglas
10 Champagneglas
11 Snapsglas.

Ålders- och bruksslitage. Några nagg finnes.

Gör en kostnadsfri värdering!

13 Vinglas
10 Champagneglas
11 Snapsglas.

Antal besök: 701