Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
GÖSTA IDÅS. Olja på pannå, Kvinnor med citrusfrukter, signerad Idås -67.
270048. GÖSTA IDÅS. Olja på pannå, Kvinnor med citrusfrukter, signerad Idås -67.
69 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
69 x 40 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
3 773