GLASSERVISDELAR, 46 delar, "Karlberg" Elis Bergh Kosta.

270046. GLASSERVISDELAR, 46 delar, "Karlberg" Elis Bergh Kosta.

Bestående av: 11 vinglas, 12 champagneglas, 14 snaps, 9 likör.

Slitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och nagg.

Antal besök: 885