HYLLA med vinställ, trä, Kina, 1900/2000-tal.

270041. HYLLA med vinställ, trä, Kina, 1900/2000-tal.

Längd 101, bredd 52, höjd ca 176 cm.

Slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, sprickor.

Antal besök: 1 668