SKÅLAR, 2 st, silver delvis förgyllda. Tyskland 1900-tal.

26997. SKÅLAR, 2 st, silver delvis förgyllda. Tyskland 1900-tal.

Diameter 9,5-13 cm. Vikt ca 200 g.

Med gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med gravyr.

Antal besök: 531