LEKSAKER, plåt, 1900-tal.

LEKSAKER, plåt, 1900-tal.
2699391. LEKSAKER, plåt, 1900-tal.

Snurra höjd 24 cm
Flygplan.

Fungerar, snurra med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snurra höjd 24 cm
Flygplan.

Fungerar, snurra med slitage.

Antal besök: 434