LÅGBORD, KONTINENTAL EK.

LÅGBORD, KONTINENTAL EK.
2699345. LÅGBORD, KONTINENTAL EK.

med en enda låda på smala cabrioleben, höjd 54cm, bredd 58.5cm, djup 41cm.

allmänt slitage, scuffs och stötar, vattenskador märken till toppen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 309