MARTIN POSER. Akvareller, 2 st, signerade.

269908. MARTIN POSER. Akvareller, 2 st, signerade.

"Kyrkosund" 18 x 45 cm, "Christianshavn" 26 x 34 cm.

ej examinerade ur ram.

Martin Poser (1909–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

ej examinerade ur ram.

Martin Poser (1909–1999)

Antal besök: 992