LENNART ÖRNBERG. Olja på duk, signera och daterad -46.

269903. LENNART ÖRNBERG. Olja på duk, signera och daterad -46.

33 x 27 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 27 cm.

Antal besök: 2 186