DIAPROJEKTOR, Liesegang, 1900-tal.

2698979. DIAPROJEKTOR, Liesegang, 1900-tal.

höjd 19 cm, längd 32 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 19 cm, längd 32 cm.

Antal besök: 284