JAKTTROFÉ, hjorthuvud, uppsatt på träplatta, 1900-talets mitt.

269883. JAKTTROFÉ, hjorthuvud, uppsatt på träplatta, 1900-talets mitt.

Längd 43, bredd 45, höjd 67 cm.

Skador på horn samt liten skada på båda öronen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 549