VÄGGPENDYL, Rob. Engström, gustaviansk stil.

2698686. VÄGGPENDYL, Rob. Engström, gustaviansk stil.

Bronserad och förgylld. Höjd 78, bredd 45cm. Nyckel och pendel medföljer.

Slitage, rosett med pastelageskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 790