SERVISDELAR, 6 delar. "Sarek", Rörstrand.

2698409. SERVISDELAR, 6 delar. "Sarek", Rörstrand.

Skål 1 st. höjd ca: 5,5 cm. diameter ca: 22,5 cm.
Djupa tallrikar 2 st. diameter ca: 20,5 cm.
Assietter 3 st. diameter ca: 17,5 cm.

Ett par nagg finns, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 293