FRITZ ROSÈN. olja på duk, kristus och syndaren, signerad.

269801. FRITZ ROSÈN. olja på duk, kristus och syndaren, signerad.

62 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 50 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 528