ROLAND SVENSSON. Färglitografier. 3 st , interiör samt kustbild, signerade och numrerade, P.T.

26979. ROLAND SVENSSON. Färglitografier. 3 st , interiör samt kustbild, signerade och numrerade, P.T.

Ca 30 x 40 cm och 35 x 50 cm.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 30 x 40 cm och 35 x 50 cm.

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 1 174