STEPHEN WHITTLE (BRITISH, B.1953). DEVON STUGA.

2697852. STEPHEN WHITTLE (BRITISH, B.1953). DEVON STUGA.

handkolorerad etsning, tryck i begränsad upplaga, signerad, titlad och numrerad 87/300 nedan, 9,5 cm x 11 cm, monterad och inramad, 21,5 cm kvadrat, även med en följeslagare handfärgad etsning av samma storlek, Waterside Cottages, signerad, titlad och numrerad 113/300 nedan (2).

visas i allmänt gott skick, ramar knackade, markerade och repade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 210