SVEN JONSON. Färglitografi.

SVEN JONSON. Färglitografi.
269778. SVEN JONSON. Färglitografi.

Nattbild. Signerad och numrerad 156/3210 ex, 27x34 cm.

Sven Jonson (1902–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Sven Jonson (1902–1981)

Antal besök: 1 016