ÅKE LILJESON. Olja på duk, signerad och daterad 1947.

269713. ÅKE LILJESON. Olja på duk, signerad och daterad 1947.

Kavalleri genom garnisonsstaden K3 Skövde.
Ca. 67x91 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 67x91 cm.

Antal besök: 634