KAFFETUNNA, plåt, Gustaf Johanson & Co Kafferosteri Norrköping.

269709. KAFFETUNNA, plåt, Gustaf Johanson & Co Kafferosteri Norrköping.

Höjd ca. 76 cm.

Slitage, mindre slagmärken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 76 cm.

Antal besök: 1 614