BERTIL ALMLÖF. Färglitografi, signerad, numrerad 33/50.

269707. BERTIL ALMLÖF. Färglitografi, signerad, numrerad 33/50.

Ca. 38x45,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 38x45,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Bertil Almlöf (Född 1930)

Antal besök: 689