1/34 SS-EHRENDOLCH vertikalhänge till SS dolk.

2696923. 1/34 SS-EHRENDOLCH vertikalhänge till SS dolk.

Längd 12,5 cm
Märkt i metallen DRGM
Skinnet stämplat och märkt 1/34.

Bruksslitage
En mindre rem saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 12,5 cm
Märkt i metallen DRGM

Bruksslitage
En mindre rem saknas.

Antal besök: 950