SKÅLAR, 3 st, glas, signerade Bertil Vallien, Boda.

26966. SKÅLAR, 3 st, glas, signerade Bertil Vallien, Boda.

Höjd 9,5-14 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9,5-14 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 681