BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.
269647. BYRÅ, 1800-tal.

Ca. längd 90, bredd 42, höjd 113 cm.

Fanerskador. Repor, slitage. Maskstunget. Sprickor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
269647. BYRÅ, 1800-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 665