SKIVSPELARE, B&O, Beogram, 1980-tal, Danmark.

2696310. SKIVSPELARE, B&O, Beogram, 1980-tal, Danmark.

Bang & Olufsen Beogram 3300 (modell 5931). Tillverkningsår 1987 - 1990.

Brukslitage och enstaka märken. Elkabel skarvad. Ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 879