ÄGG, Alabaster, 10 delar, 1900-tal.

2695937. ÄGG, Alabaster, 10 delar, 1900-tal.

8 ägg längder 9-6 cm (1 ägg i vita nyanser saknas på bild)
1 Äpple höjd ca 8 cm
1 kula diameter ca 4,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 Äpple höjd ca 8 cm
1 kula diameter ca 4,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 799