REMBRANDT VAN RIJN, efter, etsning.

2695882. REMBRANDT VAN RIJN, efter, etsning.

Bär text: "Rembrandt pinx. / J. de Frey fecit aqua / forti 1795".
Ram ca 37 x 30 cm.
Bild ca 16,5 x 12,5 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 37 x 30 cm.
Bild ca 16,5 x 12,5 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 654