MATSALSGRUPP, 5 delar, nyrenässans-stil, 1900-talets första hälft.

269586. MATSALSGRUPP, 5 delar, nyrenässans-stil, 1900-talets första hälft.

Ek.
Bord, längd ca. 160, bredd 90, höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek.

Bruksslitage.

Antal besök: 515