HÄNGE i form av tärning samt HALSKEDJA, 18k guld, 1900-tal.

269569. HÄNGE i form av tärning samt HALSKEDJA, 18k guld, 1900-tal.

Kedja längd ca 38 cm.
Total vikt ca 2,2 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kedja längd ca 38 cm.
Total vikt ca 2,2 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 115