MATTGRUPP, 5 delar, 1900/2000-tal.

269568. MATTGRUPP, 5 delar, 1900/2000-tal.

Bord, ca. längd 140, bredd 83, höjd 75 cm.
Stolar, 4 st.
Skiva ca. 40 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar, 4 st.
Skiva ca. 40 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 874