KORNISCHER, trä, vitmålade och förgyllda, 3 stycken.

269558. KORNISCHER, trä, vitmålade och förgyllda, 3 stycken.

Längd 256, 200 respektive 110 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 700