SYBORD, björk, 1940-tal.

SYBORD, björk, 1940-tal.
2695345. SYBORD, björk, 1940-tal.

Låda med korg, skivan delbar med underliggande syinredning..Nedtill hylla, på hjul. 59x38, höjd 63,5 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 339